"Vánočky" v Jeseníkách opět nezklamaly (27.-30.12.2012)

"Vánočky" v Jeseníkách opět nezklamaly (27.-30.12.2012)
13. ledna 2013

A co to  bylo za akci „vánočky“, no vánoční prázdniny v příjemném domácím prostředí turistických základen Klubu salesiánského hnutí mladeže  Prostějov  na Staré Vodě pro menší děti a na Annabergu pro mládež ve dnech 27.-30.12.2012.

        Odjížděli jsme 27.12 2012 v ranních hodinách, návrat byl 30.12. Ti, kteří na horách strávili i Silvestra až 1.1. 2013. V počtu necelé stovky dětí a mladých (Stará Voda - 27 dětí, 7 animátorů a 2 kuchařky; Annaberg 37 mladých lidí animátorů)  jsme si užili skvělou zábavu, zahráli zajímavé hry a využili  krásy horské přírody. Ti  starší prožili super lyžovačku na nově upraveném svahu Annabergu, který můžeme všem zájemcům vřele doporučit.

      Lyžařské středisko Annaberg provozované týmem pana Petra Drápaly  prodělalo velkou změnu. Byla prodloužena  sjezdovka, vybudován nový vlek, zajištěno skvělého sociální zázemí, včetně možnosti odpočinku ve vytopeném srubu. Zajímavá byla i nabídka dobrého občerstvení. Prostě Alpy v malém.

         Díky patří všem, kteří vánoční prázdniny připravovali hlavně otci Jaroslavovi a týmu animátorů, ale i účastníkům, kteří vytvářeli  pěkná společenství nejen v době sportu a odpočinku, ale i na setkání při modlitbě a mši svaté. Už se můžeme těšit na jarní prázdniny, nezapomeňte se přihlásit na webových stránkách: www.animatori.prostějov.cz .

       Na zahájení roku si přejeme spoustu pěkných přání, která se mnohdy rozplynou dříve, než  nový rok nabere plné obrátky. Škoda, že nám nevydrží adventní a vánoční nadšení delší dobu. 

    Díky moc všem.         Zuzka BartošováSjezdovka na Annabergu

Foto